ÇALIŞMAYA BAŞLANGIÇ

Günümüzde reklamların en etkili en geniş kitleye hitap eden geri dönüşümü en verimli olanı internet reklamlarıdır.Bunu ticari olarak kullanmanın tartışılmaz gerekliliğini kabul etmek gerekir.
Biz GOOGLE REKLAMLAR olarak firmanızın ihtiyacı olan reklam çeşidini belirlemek ve o yöne doglu çalişma yapmak adına ilk önce sizi dinlemek isteriz.
Ne iş yaparsınız?
Ne satarsınız?
Yeni bir ürününüzmü var?
Piyasaya yenimi gireceksiniz?
Satışlarınızı mı arttırmak istiyorsunuz?
Markanız tanıtmak istiyorsunuz?
Markanızın yeterince bilinmediğimi düşünüyorsunuz?
Neleri istiyorsunuz?
Neleri istemiyorsunuz?
Kimleri istiyorsunuz?
Kimleri istemiyorsunuz?
İyi ifade edilen istekler reklamınız doğru iş yapmasını sağlar.
Sonuçlar isteklerle sağlanır biz isteyeceğiz Google bize versin.

PLANLAMA

Hedeflerimiz doğrultusunda yapabileceklerimizi planlıyoruz.
İnternet reklamlarına (Google & Facebook & Instagram)uygun bir altyapıya sahipseniz(web sitesi veya herhangi bir satış mecrası),sahip değilseniz bunu uygun hale getirip veriminizi attırmayı planlıyoruz.
Burada web site mevcudunuzu yeniden yapılandırma veya yeniden web sitesi tasarlanma gibi yeniliklere gidilebilir.
Ortaklaşa çalışma bu sürecin vazgeçilmezidir.
Ortaklaşa çalışma reklam veren açısından ciddi verim sağladığından karşılıklı iletişim önemlidir.
GOOGLE REKLAMLAR ile işbirliğiniz ile kontrollü reklamlar sağlar potansiyel müşterilerinize ulaşmayı hedefler bütçenizin doğru hedeflerde kullanılmasını sağlar.

ÜRETKENLİK

Reklamlarınızı en doğru şekilde hazırlamak ,kullanıcı deneyimine uygun ,yüksek performanslı yeni nesil altyapı ile çalışan tüm cihazlarla entegre olabilen seo alt yapısına uygun web sayfaları oluşturmak veya var olanı kullanmak

SEO ÇALIŞMASI
( Arama Motoru Optimizasyonu )

Google arama sonuçlarında gün geçtikçe doğru,güvenilir,marka oluşumunu tamamlamış kaliteli firma olduğunuzun gösterilmesini hedefler. Web sitenizin ziyaretçi sayısının artmasını ve daha çok müşteri kitlesine ulaşmanızı rakiplerinizden önde olmanızı Marka bilinirliğinizin artmasını aynı zamanda doğal sonuçlardaki sıralamanızı yükselterek reklam maliyetlerinizi düşürür. Google sitenizin emsalsiz size özel olmasını ister taklit edilmiş içerikleri kalitesiz algılar. Temiz ve size özel içerikler sizin Google’daki kalitenizi yükseltecektir.Daha çok gösterim almanızı sağlayacaktır. Rakiplerinizi taklit etmeniz firmanızın Google tarafından itibar kaybetmesini sağlar. Özel olduğunuzu kullanıcılar la birlikte Google da algılar.Google algoritmaları çoğu zaman kullanıcıya endekslidir.
Kısacası siteninizin optimizasyonu geri dönüşümü kullanım kolaylığı sizi hak ettiğiniz yerlere taşır. Seo çalişması geri dönüşümü kesin olan ciddi bir firma yatırımıdır. Hedefllerinizin arasında süreklilik var olan bir firma için doğal sonuçlara ulaşmak vazgeçilmezdir.