Metin Reklamları

Google Arama Ağı, Arama Ağı Ortakları ve İçerik Ağında yayınlanabilen temel olarak müşterileri bir web sitesine yönlendiren tıklanabilir reklamlardır.

Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama, web siteniz veya mobil uygulamanızla daha önce etkileşimde bulunmuş olan kullanıcılara ulaşmanın bir yoludur. Reklamlarınızı, Google veya iş ortağı web sitelerine göz atarlarken bu kitlelerin karşısına stratejik bir şekilde konumlandırmanıza olanak tanır, bu da marka bilinirliğinizi artırmanıza ve kitlelere satın alma işlemi yapmalarına yardımcı olur.

Mobil Reklam Ağı

Adından da anlaşılacağı üzere mobil ağlarda kullanılan tamamen sizin yönergenize göre çalışan reklamlardır.

Gmail Reklamları

Gmail reklamları, gelen kutunuzun Tanıtımlar ve Sosyal sekmelerinde gösterilen etkileşimli reklamlardır. Bu reklamlardan bazıları genişletilebilir. Bu reklamlardan birini tıkladığınızda, tıpkı bir e-posta gibi genişleyebilir. Genişletilmiş reklamda resim, video veya yerleşik form bulunabilir. Gmail reklamları, potansiyel müşterilerle daha kişisel bir biçimde iletişim kurmanıza yardımcı olur.

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklamlar banner ve duyarlı ağ olarak ikiye ayrılmaktadır. Dinamik reklam ağıda bu katagoriye girmektedir fakat görüntülü metin reklamı gibi davrandığı için çok fazla verim genel olarak alınmadığı için kullanılmamaktadır.

Display reklamlarınızla yeniden pazarlama yapmak mümkündür ve görselleriniz dilediğiniz internet sitelerinde, belirli izleyici kitlesine veya konuya göre detaylı bir şekilde oluşturulabilinir.

Nitelikli bir reklam elde etmek için Google Display seçeğinde ki GDN özelliğini mutlaka kullanmalısınız.

YouTube Videolu Reklamlar

Videolu reklamlar seçtiğiniz platformlarda videonuzun daha çok gösterim almasını ve ilgili kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır.

Ürün tanıtımı veya kanal aboneliğinizi arttırmak için diğer reklamlarınızın yanı sıra YouTube platformunda da reklam vermeniz sizi her zaman bir adım öne taşıyacaktır.

Alışveriş Reklamları

Alışveriş reklamları e-ticaret siteleri için geçerli olan bir reklam verme türüdür. Yeni Google döneminde YouTube kanallarında da bu şekilde reklam vermek mümkündür. Ürününüzün ön planda olduğu bu platformda reklam çalışmalarınıza ek olarak, Merchant hesabınız üzerinden reklamlarınızın en yüksek verim almasını sağlıyoruz.