Hakkımızda

Ş

irketimiz GOOGLE REKLAMLAR alanında kendini geliştirmiş tecrübeli dinamik tüm sektörlerde iş geliştirip faaliyete geçirmiş ve maksimum seviyede istenilen hedeflere ulaşmış ekibiyle ve ticari ve finansal faaliyetler konusunda markalaşmış firmalara ar-ge çalışmaları yapmış yatırım ve finansal çözümler üretmiş konusunda uzman danışmanlarla kurulmuş profesyonel yapıya sahiptir.

Vizyonumuz

Tüm iş ortaklarımız ve partnerlerimizle ortak olarak çalışıp büyük bir aile olarak bu yolda birlikte büyümek bizim başlıca hedefimizdir. Sizlerinde işinizi, internet ortamına taşıyıp bu ortamda gelişmeniz için tüm imkanlarımızı ve kaynaklarımızı sizin için kullanıyoruz.

Kazan-Kazan iş modelini benimseyip, sizin kazancınızı tüm platformlarda gözetmek bizim başlıca görevimizdir.

Misyonumuz

Google Reklamlar birçok işletmenin sosyal medya platformlarında reklam vermesini ve internet ortamında en doğru biçimde var olmasını sağlamaktadır. Çalışmalarımız sadece reklamlarla sınırlı olmayıp, aynı zamanda websitelerin SEO çalışmalarını ve Analitik hesaplarını da yönetiyoruz.

Bilgisayar ve mobil ortamlarda tüm desteği iş ortaklarımıza sunmaktayız. Partnerlerimizle ortak çalışmalar sonucunda en uygun fiyatlara en doğru çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Alanında uzman ekibimizle gerek Türkiyede gerek yurt dışında tüm dillerde sizlere hizmet vermekteyiz. Piyasadaki tüm ajans firmalarından bizi farklı kılan özelliğimiz, tecrübemiz ve farklı sektörlerden elde ettiğimiz bilgilerdir ve bu bilgileri eski Google çalışanı olan personellerimizle yaptığımız ortak çalışmalar sonucunda sizin için en doğru ve gerekli hizmeti size sunuyoruz.

Sektörün içinde uzun zamandan beri bulunmamız, sizi, rakiplerinizin her zaman bir adım önünde tutmaya ve ihtiyacınız olan her çalışmayı size verebilecek kapasitede olmamızı sağlamaktadır.

Müşteriler’ilerinin ticari faaliyetlerini en iyi şekilde gözlemlemek ve tüm çıkarlarını koruyarak firma yararına çözümler üretmek GOOGLE REKLAMLAR’ın başarı tablosunun temel kuralıdır.

Şirketimiz Türkiye ve Polonya Ofislerinde hizmet vermektedir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Sosyal dünyadaki tüm ihtiyaçlarınızı tekel olarak karşılama imkanımız olduğu için en uygun fiyatlara çalışabiliyoruz. Websitesi & E-ticaret sitesi tasarımı, mobil oyun ve uygulama yazılımı, SEO çalışmaları ve kod düzenlemeleri gibi ekstra verdiğimiz hizmetlerle tüm koşullarda sorunlarınızı çözmek için yanınızdayız.